Přihlášení na debatu

Momentálně neprobíhá přihlašování na žádnou debatu

Jak se přihlásit

Přihlášení na debatu je velice jednoduché, stačí pouze vyplnit krátký formulář. Poté, co Váš formulář zpracujeme, Vám pošleme email s potvrzením Vaší účasti. V emailu budete mít také link na debatu s datem a časem konání debaty abyste už nemuseli nikde hledat. Přihlášení na debatu není pro účast na debatě povinností, ale při plné kapacitě budete mít zajištěné místo a také nám pomůžete orientovat se v počtu účastníků :)

Po přihlášení na debatu Vám pošleme odkaz do aplikace Google Meet. V čas konání akce už stačí na tento odkaz jen kliknout a můžete si debatu z pohodlí domova poslechnout. Pokud budete mít zájem tak se můžete účastnit interaktivních aktivit, pokládat dotazy, nebo se do debaty zapojit přímo :)

Těšíme se na Vaši účast, tým Debatního spolku


Proč se přihlásit

Přihlášení nám pomáhá orientovat se v počtu účastníků debaty.

Nutné je zejména pro prezenční debaty s omezenou kapacitou. Pro poslech online debat Vám stačí tento odkaz na Google Meet, avšak budeme rádi pokud se i na ně přihlásíte. Všechny potřebné informace o plánovaných debatách najdete zde.


Jaké údaje je nutno zadat a jak s nimi nakládáme

Pro přihlášení na debatu je nutné zadat své jméno, příjmení a email. Tyto data jsou využívána výhradně k identifikaci a komunikaci. Vzhledem k tomu že se jedná o osobní údaje tak s nimi je nakládáno v souladu s platnými unijními a vnitrostátními právními předpisy o ochraně údajů. K údajům mají přístup pouze lidé oprávnění s nimi pracovat. Údaje neposkytujeme třetím stranám.