Realizační tým projektu

Filip Janeba

vedoucí projektu

Filip je studentem Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity. Je zvídavý a snaží se rozšiřovat své vědomosti ve všech možných oblastech. Rád sportuje, cestuje a zkouší nové věci. Díky jeho nasazení a skvělým organizačním schopnostem si vysloužil post vedoucího projektu.

Filip má pozitivní přístup k životu a nic nevzdává.

Karolína Kocourková

PR manažer

Kája se věnuje studiu na Přírodovědecké fakultě Masarykovy univerzity. Zajímá ji všechno od přírodních věd přes dění ve světě až po rozmanitá filozofická témata. Volný čas ráda tráví sportem, vařením nebo pobytem v přírodě. Její pečlivost a zodpovědnost napomáhají hladkému průběhu našeho projektu.

Kája se nebojí jít do nových věcí po hlavě.

Jan Vítek

moderátor

Honza studuje na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity. Zajímá se o domácí i zahraniční politiku, historii a rád se zamýšlí nad  společenskými tématy. Ve svém volnu sportuje nebo hraje na hudební nástroje. Na střední škole získal zkušenosti s moderováním, které zužitkuje i v rámci našeho projektu.

Na Honzu je vždycky spoleh a to co řekne, platí.

Mgr. Eliška Havelková

Eliška vystudovala Pedagogickou fakultu v Hradci Králové a nyní je učitelkou na základní škole. Zajímá se o alternativní vzdělávání, nenásilnou komunikaci a respektující přístup k dětem. Volný čas ráda věnuje svému psovi, sportu nebo čtení. Díky jejímu empatickému přístupu a pedagogickým zkušenostem můžeme lépe vnímat potřeby našich mladých účastníků.

Eliška se nebojí následovat své sny.

Radek Otava

Radek studuje na Dopravní fakultě Jana Pernera v Pardubicích. Ráďu zajímají informační technologie, interaktivní nástroje a možnosti jejich využití. Ve volném čase boxuje, je vášnivým řidičem a věnuje se svým domácím mazlíčkům. Díky technickému zázemí, které nám poskytuje, stojí náš projekt na pevných základech.

Radek se staví k problémům vždycky čelem.

Helena Jurčíková

Helča je studentkou Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity a v budoucnu by chtěla pracovat u policie. Zajímá se o problematiku sexuálního a domácího násilí. Ve volném čase ráda sportuje, čte nebo kreslí. Její zkušenosti z oblasti etopedie a sociologie jsou pro projekt velkým přínosem.

Helča je velice obětavá a nikdy neodmítne podat pomocnou ruku.